Menu Zamknij

Adwokat Kraków

O mnie

Jestem absolwentką prawa oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej. 

Połączenie tych dwóch kierunków studiów pozwoliło mi na równoczesne zdobywanie wiedzy prawniczej, jak również wiedzy z zakresu komunikowania się werbalnego i niewerbalnego oraz sztuki przekonywania, co jest bardzo istotne w zawodzie adwokata. Profesjonalny adwokat powinien umieć rozszyfrować zachowanie drugiej strony, uczestników, świadków, aby w danym momencie odpowiednio zareagować i poprowadzić postępowanie w korzystny dla swojego klienta sposób, a jednocześnie powinien skutecznie przekonywać sądzących do swoich racji. Cechy te są kluczem do sukcesu.

Adwokat Kraków

Profesjonalny adwokat powinien umieć rozszyfrować zachowanie drugiej strony, uczestników, świadków, aby w danym momencie odpowiednio zareagować i poprowadzić postępowanie w korzystny dla swojego klienta sposób, a jednocześnie powinien skutecznie przekonywać sądzących do swoich racji. Cechy te są kluczem do sukcesu.

Jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie od 2019 roku, jakkolwiek zdobywanie doświadczenia zawodowego rozpoczęłam już od 2016 roku poprzez podjęcie praktyki w krakowskich kancelariach adwokackich. Przez te lata prowadziłam sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego i prawa karnego. Ten szeroki zakres prowadzonych spraw pozwolił mi do wytworzenia na przestrzeni lat kategorii spraw, które znajdują się w szczególnym kręgu moich zainteresowań. Należą do nich sprawy z szeroko pojętego prawa cywilnego m.in. prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa rzeczowego, prawa zobowiązań, a także prawa pracy.